Kağıt Yılan io Kağıt Yılan io
Yenioyunlar.com.tr » Çocuk » Kağıt Yılan io

Kağıt Yılan io

24 oynandı
0

Yılanlı oyunları küçüklüğünüzden itibaren görmeye başladınız. Kağıt Yılan oyunuyla yeni sezon yılan oyunu eğlencesiyle henüz tanışmadınız! Oyunun mantığı çok basittir. Paper Snakes'da başka şeyleri yiyerek büyüyor ve platformda bulunan en güçlü, büyük yılan olmaya çalışıyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken şey diğer yılanlara temas etmemek. Oyuna başlamadan önce kağıt yılan oyunu yılanınızın rengini ve şeklini seçebilirsiniz. Farklı desenler ve canlı renklerle dilediğiniz yılanı yaratıp onu büyütmek mümkün. Bu en eğlenceli yılan oyununa oyun başlangıcında yılanınıza isim vermeyi unutmayın. 

Kurallar çerçevesinde bu eğlenceli ve ilginç oyunu kolaylıkla oynayabilirsiniz. Ayrıca yılan oyunu her yaş kitlesine uygun şekilde geliştirilen bir oyundur. Bütün bunlara dikkat ederek sadece bilgisayar farenizle eğlenceli dakikalar yaşamak için en doğru adres bu yılan oyunudur. Hadi gelin ve bu keyifli io oyunları yılanını bir an önce deneyimleyin!

Kağıt Yılan io Nasıl Oynanır?

Oyun esnasında uyuması gereken bazı önemli io oyunları kuralları var. Bunlar: 1- Fare ile sağa sola veya yukarı aşağı hareket ettirerek karşınıza çıkan geometrik şekilleri yemek ve bu sayede büyümek. 2- Şekilleri yiyerek yılan kütlesini arttırmak. Odada bulunan en büyük yılan olmayı kim istemez ki! 3- Son olarak kağıt yılan oyunu oynarken dikkat edilmesi gereken bir başka konu bulunuyor. Diğer yılanlardan ne kadar büyük olursanız olun onlarla temas ettiğinizde yılanınız kaybeder ve diğer yılanların yiyebileceği şekillere dönüşür.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir