Kızgın Çiftçi Kızgın Çiftçi
Yenioyunlar.com.tr » 1 Kişilik » Kızgın Çiftçi

Kızgın Çiftçi

18 oynandı
0

Birbirinden farklı elli adet çiftlik oyunu görevi barındıran bu kızgın çiftçi oyununda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Oyun içerisinde sizlerden beklenen tavukları trafikten geçirmektir. Bunun için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Trafik akışı olduğu için öncelikle sizin yolu tamamlamanız gerekiyor. Eğer iyi bir çiftçi iseniz bu sizin için hiç de zor olmayacaktır. Tavuğu önünüze alarak kovalayabilirsiniz. Karşıdan karşıya geçerken araçları kontrol etmeyi sakın unutmayın.

Tavuğu karşıdan karşıya geçirirken çevrede yumurtaları toplayabilirsiniz. Bu size ek puanlar kazandıracaktır. Tavuk sürekli sizden kaçaktadır. Kızgın çiftçi oyununda tavuğa mümkün olan en uzak mesafeden yaklaşmalısınız. Eğer tavuk sizi fark ederse kaçabilir. Kaçarsa trafikteki araçlar onu ezebilir. Bu yüzden tüm kontrolü siz alarak bu çiftlik oyununda yıldız olmalısınız.

Kızgın Çiftçi Nasıl Oynanır?

Bu çiftlik oyunu içerisinde kızgın çiftçiyi yön ok tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Tavuğu korkutmak için A tuşunu kullanabilirsiniz. Bu tuş ellerinizi açacak ve tavuğu parkurda hareket ettirecektir.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir