Kule Savaşı 3D Kule Savaşı 3D
Yenioyunlar.com.tr » 1 Kişilik » Kule Savaşı 3D

Kule Savaşı 3D

20 oynandı
0

Kule savaşı 3D oyununda, sevimli dostlarımızla düşmanların gelişmiş kulesini yıkmak için tasarlanmış bir savaş oyunudur. Mağaza kısmından kendimize özgü kıyafetler alabilir ve savaş alanında daha havalı ve güzel gözükebiliriz. Bu kıyafetleri kule savaşı 3d oyununda kuleleri fetih ederek kazanabiliriz. Savaş oyunu denildiği zaman akla ilk gelen oyunlardan birisi de kule oyunları. Savaş alanından kazandığımız altınlarla birlikte karakterlerimizi güçlendirebilir, bu sayede de karşı taraftaki altın toplayan askeri daha kolay bir şekilde yenebilirsiniz. 

Fakat dikkat etmeniz gereken bir durum var. Eğer karşı taraftaki altın toplayan asker size saldırdığı zaman güçsüz bir şekilde yakalanırsanız sizi alt edebilir. Bunu önlemek ve daha rahat bir oyun sergilemek adına önceliğiniz karakterinizi güçlendirmek olabilir. Bu durumdan dolayı daha heyecan verici ve daha da hırs gerektirir kule oyunları. Sevimli ve bir o kadar da heyecan verici bir atmosferi olan bu renkli oyunda isterseniz de kazandığınız savaştan sonra altın kazanımınızı anahtar kullanarak iki katına çıkarabilir, bu sayede de bir yandan daha havalı kıyafetler alabilirken bir yandan da karakterinizi daha rahat geliştirebilirsiniz. Böylece oyunun keyfini sürmenin yanı sıra kazanmanın verdiği mükemmel hissiyatı siz de tadabilirsiniz!

Kule Savaşı 3D Nasıl Oynanır?

Muhteşem bir savaş oyunu olan kule savaşı 3d oyununu sol fare tuşuyla yönlendirerek yerdeki altınları topluyor ve kendi kulemizin yanında bulunan dev askere doğru götürüyoruz. Bu sayede topladığımız altınlarla birlikte yeni askerler çıkartarak düşman kulesini alt etmeye çalışıyoruz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir