Okul Otobüsü Sürme 3D Okul Otobüsü Sürme 3D
Yenioyunlar.com.tr » Araba » Okul Otobüsü Sürme 3D

Okul Otobüsü Sürme 3D

33 oynandı
0

Kendinizi okul otobüsü sürerken hayal ettiniz mi? Oyunumuz da hayalinizi yapabilir ve 3d grafiklerle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Oyun içerisinde sizleri bekleyen üç farklı okul otobüsü bulunmaktadır. Ne kadar çok öğrenciyi güvenli şekilde duraklardan alarak okula teslim ederseniz o kadar fazla ödül kazanırsınız. Kazandığınız bu ödüller ile de diğer okul otobüslerini de kullanabilirsiniz. Her okul otobüsünün özelliği farklıdır. En iyi özellikler süspansiyon, motor gücü ve bir çok özellik son araçta bulunmaktadır.

Okul otobüsü sürme oyunun temel amacı, öğrencileri duraklardan alarak okullara götürmektir. Durağa yanaştığınızda kapıları açmalı ve tüm öğrenciler otobüse binene kadar beklemelisiniz. Öğrenciler güvenli bir şekilde aracınıza bindiğinde yola çıkarak kısa süreler içerisinde öğrencileri okula götürmelisiniz.

Okul Otobüsü Sürme 3D Nasıl Oynanır?

Otobüsü sürmek için klavyenizde bulunan yön ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Duraklara yaklaştığınız da kapıları açmak için fareyi kullanmanız gerekmektedir.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir