Golf Solitaire Oyunu Golf Solitaire Oyunu
Yenioyunlar.com.tr » Golf » Golf Solitaire Oyunu

Golf Solitaire Oyunu

23 oynandı
0

Golf Solitaire, bir asrı aşkın süredir var olan eğlenceli ve zorlu bir kart oyunudur. Oyun, oyuncuların oyun alanını tüm kartlardan temizlemek için strateji ve beceri kullanmalarını gerektirir, tıpkı geleneksel solitaire gibi. Bununla birlikte, diğer solitaire türlerinin aksine, Golf Solitaire, tek bir renk yerine 52 kartlık bir deste ile oynanır.

Golf Solitaire oynamaya başlamak için desteyi karıştırın ve her sütunda en üstteki kart açık olacak şekilde her biri beş karttan oluşan yedi sütun dağıtın. Ardından, kalan kartları çekme desteniz olarak bir kenara koyun. Amacınız, daha fazla hamle yapamayacak duruma gelene kadar orta sütundaki temel kartı yukarı veya aşağı inşa ederek tüm kartları oyundan çıkarmaktır.

Oyunda ilerledikçe, hangi hareketlerin başarıya götürme olasılığının yüksek olduğunu belirlemek için strateji ve eleştirel düşünme becerilerini kullanmanız gerekecek.

Golf Solitaire Oyunu Nasıl Oynanır?

Amaç, tablo yığınlarındaki tüm kartları kaldırmaktır. Her sütundaki en üstteki kart tablodan yalnızca en üstteki kart kaldırılabilir. Kartlar, tablodan atık yığınına, yalnızca takım elbiseden bağımsız olarak üst karttan bir kademe daha yüksek veya bir kademe daha düşükse taşınabilir. Hiçbir kart taşınamıyorsa, stoktan bir kart alabilir ve atık yığınına devredebilirsiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir