ROD Çevrimiçi Araba Sürme ROD Çevrimiçi Araba Sürme
Yenioyunlar.com.tr » Araba » ROD Çevrimiçi Araba Sürme

ROD Çevrimiçi Araba Sürme

36 oynandı
0

ROD Çevrimiçi oyununda araba park etme, drift ve bir çok özellik sizleri bekliyor. Oyunun içinde on beşten fazla yarış arabası bulunuyor. Araba park etme, drift veya checkpoint görevleri tamamladığınızda bu araçları almak için ödüller kazanabilirsiniz. Her tür için toplamda yirmi adet görev seni bekliyor olacak. ROD çevrimiçi araba park etme türünde sizden istenilen süreniz bitmeden ve aracınızı çarpmadan park etmeniz gerekmektedir. Drift türünde ise yapmanız gerek yalnızca sizden istenilen drift puanına ulaşmakken, checkpoint türünde süreniz bitmeden tüm noktaları toplamaktır.

ROD online oyunu, sizlere dünyanın her tarafından oyuncular ile birlikte oynama şansıda sunmaktadır. Online modda dilerseniz kendinize ait odalar oluşturabilir veya farklı kullanıcıların oluşturduğu yarış odalarına katılabilirsiniz. Bu sayede farklı kullanıcılar ile oyunlar oynayarak daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

ROD Çevrimiçi Araba Sürme Nasıl Oynanır?

Klavyeniz de bulunan yön ok tuşlarını kullanarak aracınızı seviyelerde ve online modda hareket ettirebilirsiniz. Çevrimiçi odalara katıldığınızda fare ile rakibinizin kullandığı yarış arabalarına roketler atabilirsiniz. Oyunu daha eğlenceli kılmak için T tuşunu kullanarak rampalar oluşturabilirsiniz ve üzerlerinden atlayabilirsiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir