Araba Yarışı Ufku Araba Yarışı Ufku
Yenioyunlar.com.tr » 1 Kişilik » Araba Yarışı Ufku

Araba Yarışı Ufku

34 oynandı
0

Araba yarışı ufku oyununda sonsuz bir yarış pistinde diğer araçlara çarpmadan yüksek hızlara ulaşarak ödüller kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde SUV araçlar dahil olmak üzere toplamda dört farklı araç bulunmaktadır. Oyunu daha keyifli hale getirmek için yalnızca ilk arabanın kilidi açıktır. Diğer arabaları elde etmek için dört farklı oyun türünde başarılar elde etmeli ve ödüller kazanmalısınız. Kazandığınız bu ödüller ile diğer araçların da kilitlerini açabilirsiniz.

Araba yarışı ufku oyununda daha iyi hissiyat sağlamak için tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu yüzden oyun içerisinde kendinizi tam bir sürücü olarak hayal etmeniz hiç de güç değil. Oyun türleri arasında polisten kaçış türü de bulunmaktadır. Bu türde aracınız ile üzerinize gelen polisleri atlatmalı ve olabildiğince çok polislerden kaçmalısınız.

Araba Yarışı Ufku Nasıl Oynanır?

Klavyeniz de bulunan yön ok tuş takımlarını kullanarak aracınızı çevrede hareket ettirebilirsiniz. Trafikte bulunan diğer araçlar aniden önünüze çıktığında boşluk tuşunu kullanarak aracınız ile fren yapabilirsiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir