Araba Yıkama Araba Yıkama
Yenioyunlar.com.tr » 1 Kişilik » Araba Yıkama

Araba Yıkama

18 oynandı
0

Oyunlar arasında en sevilen araba yıkama oyunu olarak bilinir. Sizde araçları temizleyerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Oyun başladığında sizi eğlenceli bir müzikle karşılaşacak. Oyunda ki bir diğer önemli nokta yüzde kısmına dikkat ederek bitişe mümkün olan en temiz yüzdeyle ulaşabilmektir. Bitiş çizgisinde ne kadar başarılı olduğunuzu gösteren yüzdeler bulunuyor. Bu sayede araba yıkama oyununda bir sonraki seviyeye kolaylıkla geçebileceksiniz. 

Araba yıkama oyunu her yaş kitlesinin kolaylıkla oynayabileceği basit bir oyundur. Sadece temiz sudan geçip arabayı yıkadığınıza emin olmalısınız. Çamura, yani kırmızı lekeler ve sıvılara dikkat etmelisiniz çünkü bu arabayı kirletir. Onlarla temastan sonra su damlaları ya da su musluğundan berrak sıvıdan geçmelisiniz. Bütün bunlara dikkat ederek sadece bilgisayar farenizle eğlenceli dakikalar yaşamak için en doğru adres bu araba yıkama oyunudur. Hadi gelin ve bu ilginç oyunu bir an önce deneyimleyin!

Araba Yıkama Nasıl Oynanır?

Oyunda dikkat edilecek bazı noktalar bulunuyor. Araba yıkama oyunu oynarken uymamız gereken üç kural var. Bunlar:  1- Oyun başladığında araba fare yardımıyla sağa ya da sola oynatılır. Bu sayede aracın ne yöne gideceğine siz karar verirsiniz.  2- Oyunu oynarken arabayı araba yıkama kuralına uyabilmek için su damlaları ya da akan suyun altından geçirmeniz gerekiyor.  3- Kırmızı leke ve damladan; akan kırmızı sıvıdan kaçınarak oyunu oynamalısınız. Bu sayede oyununuz araba oyunu istediği kurallar çevresinde ilerler ve bitişe istenilen temizlikte ulaşmış olursunuz. 

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir