Çiftlik Görevleri 2023 Çiftlik Görevleri 2023
Yenioyunlar.com.tr » 1 Kişilik » Çiftlik Görevleri 2023

Çiftlik Görevleri 2023

18 oynandı
0

Çiftlik görevleri 2023 oyunu içerisinde üç farklı oyun modu bulunduran 3d grafiklere sahip bir çiftlik oyunudur. Bu modlar; yarış, serbest sürüş ve çiftlik görevleri modlarıdır. Her modun kendine has özellikleri bulunmaktadır. Yarış modu iki kişilik oynanabilmektedir. Aynı bilgisayarı kullanarak bir arkadaşınız ile çiftlik oyunu içerisinde yarışlar yapabilirsiniz. Serbest sürüş modunda traktörünüz ile köyde gezinebilirsiniz. Herhangi bir limit olmadığı için köyde dilediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Görev modunda ise sizlere verilen görevleri mümkün olan en kısa sürede tamamlamalısınız.

Çiftlik görevleri 2023 oyununda toplamda otuz farklı seviye bulunmaktadır. Her görev birbirinden farklıdır. Örneğin ilk görevlerde çiftlik hayvanlarını belirli alanlara götürmeniz gerekmektedir. Bir başka seviyede ise hasatlarınızı satış alanlarına götürmeniz gerekir. Dikkat etmeniz gereken unsur ise sizlere size verilen süredir. Eğer süreniz biterse görevde başarısız olursunuz. Bu yüzden hızlı bir şekilde usta bir traktör sürücüsü olarak görevleri tamamlayın.

Çiftlik Görevleri 2023 Nasıl Oynanır?

WASD ile çiftlik oyunu içerisinde traktörü kullanabilirsiniz. C tuşu ile kameralar arasında geçişler yapabilirsiniz. Görevi başaramayacağınızı düşündüğünüzde R tuşu ile oyunu yeniden başlatabilirsiniz. Boşluk tuşu ile de fren yapabilirsiniz. T tuşunu kullanarak da arka kameraya geçiş yapabilirsiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir