Futbol 3D Futbol 3D
Yenioyunlar.com.tr » 1 Kişilik » Futbol 3D

Futbol 3D

25 oynandı
0

Futbol 3d oyunu son zamanların oldukça popüler oyunları arasında yer almaktadır ve harika 3d grafiklere sahiptir. Karakter seçimini yaptıktan sonra bilgisayar tarafından sizlere zorlu bir rakip atanmaktadır. Futbol 3d oyununu temel amacı, ilk olarak kaleye şut çekerek gol atmaktır. Şut attıktan sonra diğer rakip takım ile yer değiştirilerek siz kaleye geçersiniz. Kaleye geçtiğinizde rakip takımın size gol atmasını engellemek için kaleci ile harika kurtarışlar yapmanız gerekmektedir. Her maçı kazandığınızda bir sonraki rakip daha güçlü olacaktır ve bu şekilde futbol oyunundan daha fazla keyif almanız mümkün hale gelecektir.

Futbol Oyunu Oyna

Futbol oyunlarında olmazsa olmazlardan biri ülke seçimidir. Kendi ülkenizin bayrağını görmek sizleri mutlu edeceği için ondan fazla ülkenin bayrağı eklenmiştir. İlk açılış ekranında kendi ülkenizin veya oynamak istediğiniz bir ülkenin bayrağını seçebilirsiniz. Seçim tamamlandıktan sonra oyun başlayacağı için sürekli olarak seçim yaptığınız ülkenin oyuncularıyla devam edeceğinizi unutmayın. 

Futbol 3D Nasıl Oynanır?

Şut çekmek istediğiniz yeri gözünüzde kestirdikten sonra fare yardımıyla şutlar çekebilirsiniz. Kaleye geçtiğinizde fare ile rakip atışları kurtarabilirsiniz. Maçlar tamamlandıktan sonra yıldızlar kazanılmaktadır. Bu yıldızları biriktirdiğinizde sizlere spor çantası verilmektedir. Bu spor çantası içerisinde bir çok ödül bulunmaktadır. Çantaları açtığınızda bu futbol oyunu içerisinde ödüllere sahip olacaksınız.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir