Trafik Turu Trafik Turu
Yenioyunlar.com.tr » Araba » Trafik Turu

Trafik Turu

24 oynandı
0

Trafik turu oyunu son dönemler de çok popüler olan sonsuz bir pistte trafiğe karşı meydan okuyarak yüksek skorlar yaptığınız yarış oyundur. Oyun içerisinde bir çok araç güçlendirme seçeneği bulunuyor. Bu seçenekler arasında motor gücü, fren ve nitro güçlendirme seçenekleri de dahildir. Bu güçlendirmeleri aracınıza uyguladığında trafikte ilerlerken daha hızlı ve kontrollü gidebilirsiniz. Oyun içerisinde dörtten fazla oyun türü bulunmaktadır. Kariyer, yarış türü ve iki farklı araç sürme seçeneği de bulunmaktadır. Kendinize uygun ve en keyif alacağınız türü seçin ve aksiyon dolu araba oyununa hazırlanın.

Trafik turu oyununun temel amacı, sonsuz bir yarış pisttin de ilerlerken trafikteki diğer araçlara makas atarak ilerlemek ve çarpmamaktır. Ne kadar çok aracı gerinizde bırakırsanız o kadar fazla ödüller kazanırsınız ve yeni araçlara sahip olabilirsiniz.

Trafik Turu Nasıl Oynanır?

Fare yardımıyla araçlarınızı özelleştirebilir ve kazandığınız ödüller ile güçlendirmeleri aracınıza ekleyebilirsiniz. Oyun içerisinde aracınızı hareket ettirmek için klavyeniz de bulunan yön ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir