Çılgın Drift Yarışı Çılgın Drift Yarışı
Yenioyunlar.com.tr » Araba » Çılgın Drift Yarışı

Çılgın Drift Yarışı

29 oynandı
0

Çılgın Drift yarışı içinde toplamda dört farklı yarış arabası bulunmaktadır. Size uygun aracı seçerek aksiyon dolu yarışlara katılın. Oyun içerisinde kazandığınız ödüller ile aracınızda ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz araçların rengini değiştirerek aksiyon dolu yarışlarda hayalinizdeki aracı sürme fırsatınız bulunuyor.

Aracınızı seçtikten sonra sizleri iki farklı oyun türü seçeneği bekliyor. Bu türler yarış ve drift olarak ikiye ayrılmaktadır. Yarış türünde yapay zekaya karşı bir yarış sergilerken, drift türünde ise pistin sonuna kadar istenilen drifti yaparak ilerlemeniz gerekmektedir. Seviyeleri ne kadar kısa sürede tamamlarsanız o kadar fazla yıldız ve ödül alırsınız. Sizde kısa sürelerde tüm görevleri tamamlayarak harika yarış arabalarına sahip olabilirsiniz.

Çılgın Drift Yarışı Nasıl Oynanır?

Seçtiğiniz yarış arabasını kontrol etmek için klavyenizdeki yön ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Shift tuşu ile rakiplerinizi geride bırakmak için nitronuz bulunuyorsa nitronuzu kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile drift türünde aracınızı konteynırların arasında ilerlerken kaydırabilir ve yüksek skorlar yapabilirsiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir