Son Adam Son Adam

Son Adam

23 oynandı
0

Son adam oyunu gördüğünüz tüm eski savaş oyunlarını unutturacak harika 3d grafiklere sahip bir savaş oyunudur. Tüm askerlerin canını azalttığınız bir savaş alanında tek başınıza tüm canavarlarla savaşmak zorunda kaldığınızı düşünün. Bu savaşı kazanabilir misiniz? Popüler savaş oyunları arasında yer alan son adam oyununda karakteriniz savaş alanında tüm silah arkadaşları canavarlar tarafından yenilen ve tek başına kalan bir asker. Askerinizi korkunç canavarlardan kaçırarak dışarı çıkarmanız gerekiyor. Ancak bu düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir.

Çünkü bu canavarlar 3 metre boyunda, sivri dişleri, sivri pençeleri olan ve gruplar halinde gezmektedir. Aynı zamanda labirent gibi odaların içerisinden çıkış yolunu bulmanız gerekiyor. Kısacası son adam oyunu yenilmenin ya da hayatta kalmanın tamamen seçimlerinize bağlı olduğu kanınızın son damlasına kadar mücadele etmek zorunda olduğunuz bir son adam savaşı.

Son Adam Nasıl Oynanır?

Oyunu WASD harfleriyle ya da yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Oyun ayarlarını yapmak için ‘Options’ bölümüne tıklayın. Oyun ayarlarını yaptıktan sonra ‘New Game’ seçeneğine tıklayıp önünüze çıkan pencereden seviyenizi seçin ve oyunu başlatın. Oyunun her seviyeye göre zorluk derecesi bulunuyor. Oyunda yolda askerlerin silahlarını toplamak için farenin sağ tuşu, canavarlara ateş etmek için farenin sol tuşu ve koşmak için de boşluk tuşları kullanılıyor. Aynı zamanda karşınıza çıkan kutuları vurarak ekstra ödül ve haklarda kazanabilirsiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir